Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kaip išsirinkti plaukų spalvą?

Atsiųskite mums nuotrauką el.paštu: info@belosa.lt ir išrinksime Jums geriausiai tinkančią spalvą. Nuotraukoje turi matytis dabartinė reali Jūsų plaukų spalva, geriausia, jei atsiųstumėte ne vieną nuotrauką.

Paprastas būdas išsirinkti spalvą – atvykti į mūsų biurą Vilniuje:  J. Ralio g. 6, Vilnius, pas mus tikrai rasite, tai kas Jums tinka.

 

 • Ar galima dažyti priauginamus / prisegamus plaukus?

Taip, jei plaukai yra su išsaugota plauko kutikule ir, jei gamintojas nurodo, kad galima. Prieš nusprendžiant dažyti plaukus, raginame pasikonsultuoti su Belosa komanda. Konsultacijos metu suteiksime visą reikiamą informaciją sklandžiam dažymo procesas įgyvendinti.

 

 • Ar galima priaugintiems plaukams atlikti keratininio tiesinimo procedūrą?

Taip, svarbu procedūros metu nepaliesti keratino kapsulės, juostelės ar žiedelio su keratino priemone. Profesionalas atliekantis šią procedūrą žinos, kaip tinkamai atlikti tokio tipo procedūrą priaugintiems plaukams.

 

 • Ar priaugintiems plaukams reikalinga išskirtinė priežiūra?

Priaugintų plaukų priežiūros rutina iš esmės niekuo nesiskiria nuo Jūsų įprastos priežiūros rutinos. Svarbu, kad priemonės, kurias naudojate būtų kokybiškos, su kuo mažiau kenksmingų medžiagų jose. Svarbu pasirinkti Jums tinkamas priemones, tokias kaip šampūnas, kondicionierius, kaukė, apsauga nuo karščio, plaukų galiukų aliejus ir pan. 

 

 • Ar priauginami plaukai turi galiojimą?

Ilgaamžiškumas priklauso nuo to, kaip tinkamai yra prižiūrimi priauginti plaukai, nuo naudojamų plaukų priežiūros priemonių bei atliekamų cheminių procedūrų. Tinkamai juos prižiūrint, jais džiaugsitės nuo 12 mėn. ir ilgiau.

 

 • Ar galima plaukus formuoti su karštais plaukų formavimo prietaisais?

Taip, galite plaukus garbanoti ar tiesinti su tam skirtais formavimo įrankiais. Prieš atliekant šį veiksmą, rekomenduojame naudoti apsaugą nuo karščio, bei pasirinkti temperatūrą, kuri kuo mažiau alintų plaukus.

 

 • Kokiais būdais galima prisiauginti Jūsų parduodamas sruogas?

Sruogas galite priauginti karštuoju būdu, keratino kapsulės pagalba, arba šaltuoju, su mikro žiedeliais.

 

 • Ar parduodamos prekės yra kokybiškos?

Visos parduodamos prekės parduodamos per www.belosa.lt  sistemą yra kokybiškos bei originalios. Įmonė UAB "Belosa" atsako už prekių autentiškumą.   

 

 • Ar prekę galima pakeisti / grąžinti?

Taip, prekes pagal įstatymų numatytą tvarką ir terminą galima grąžinti bei keisti. Daugiau informacijos apie prekių grąžinimo sąlygas.

 

 • Ar registruojantis belosa.lt sistemoje, mano suvesta informacija yra saugi?

Mes įsipareigojame laikyti paslaptyje ir neatskleisti tretiems asmenims Jūsų užsakymo formoje pateikiamų duomenų. Jūsų nurodyti kontaktai nebus naudojami reklaminių pranešimų ir kitos informacijos siuntinėjimui. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.

 

 • Kaip atsiskaityti už prekes?

Atsiskaityti už prekes galima bankiniu pavedimu arba apmokėti grynaisiais (prekių perdavimo metu) kurjeriui. Daugiau informacijos apie atsiskaitymo būdus.

 

 • Per kiek laiko pristatoma siunta?

Jūsų užsakymą Lietuvoje pristatysime per 1-7 darbo dienas.

Jei užsakymą pateiksite iki tos pačios dienos 13 valandos, užsakytas prekes gausite jau kitą darbo dieną, jei po 13 valandos – užsakytos prekės bus atgabentos dar kitą darbo dieną. Daugiau informacijos apie prekių pristatymą.

 

 • Ar profesionalams taikote nuolaida?

Taip, dėl detalesnės informacijos susisiekite su mumis šiuo el. paštu: info@belosa.lt arba skambinkite tel.: +370 604 88227.

 

 • Ar www.belosa.lt asortimentą galima pamatyti gyvai?

Taip, kviečiame atvykti į mūsų parduotuvę, įsikūrusią J. Ralio g. 6, Vilniaus mieste. Darbo laikas.